Targi Jestem Slow!

Dziękujemy za wyjątkową edycję targów Jestem Slow #Lato!

Tymczasem wracamy do pełnego wymiaru targów Jestem Slow! Edycję jesienną planujemy w możliwie najbezpieczniejszym obecnie terminie, czyli 12 i 13 września. Kontynuujemy współpracę z warszawskim Koneserem i właśnie tam odbędą się największe targi marek autorskich w Polsce.

Co szykujemy? Wynajmujemy trzy hale; Laboratorium, Butelkownię i Filtrację. W tych przestrzeniach znajdzie się 300 marek odzieżowych, akcesoryjnych, vintage, slow foodowych, wzornictwa, dziecięcych, kosmetycznych.

Do zobaczenia!
12-13.09.2020 r. 
Centrum Praskie Koneser
#KupujLepszeProdukty 

Zapraszamy także do butiku Jestem Slow Concept Store w Elektrownia Powiśle! 

O Targach Jestem Slow. 

Targi Jestem Slow są największym projektem targowym skupiającym autorskie produkty. Znajdziesz tutaj rzeczy, które powstają lokalnie, na małą skalę, często wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. 

Są to polskie marki, które reprezentują projektanci, twórcy, producenci i rzemieślnicy tworzący produkty w duchu Slow. W zależności od edycji, na targach wystawia się od 200 do 400 wystawców.

Targi Jestem Slow powstały po połączeniu dwóch największych imprez targowych promujących ideę "Slow" w Polsce: Slow Fashion i Slow Weekendu. Połączenie nastąpiło na początku 2020 roku, a dzięki niemu ujednoliciliśmy i ułatwiliśmy nazewnictwo tych obu imprez. Dotychczas odbyło się blisko 30 edycji targów sygnowanych faktorem Slow. Pierwsza w kwietniu 2014 r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. 

Kolejne edycje odbywały się na terenie Stadionu Narodowego, we wrocławskiej Hali Stulecia, w Halach Soho Factory i Mińska 65. Od roku 2020 związaliśmy się z Centrum Praskim Koneser w Warszawie, gdzie odbywać się będą kolejne edycje targów.

Targi Jestem Slow zaplanowane są 4 razy do roku (edycje wiosenna, letnia, jesienna i świąteczna). Frekwencja na każdym wydarzeniu wynosi ponad 20 000 gości. 

W 2019 roku targi Slow Fashion otrzymały nagrodę Doskonałość Mody Magazynu Twój Styl w kategorii wydarzenie roku.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności