Targi Jestem Slow #Jesień

Dziękujemy za jesienną edycję targów Jestem Slow! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tak dobrej energii, która od Was przyszła podczas tych dwóch, niesamowitych dni!

Jeśli szukacie marek, które były obecne podczas tych targów, znajdziecie je poniżej.
A my już teraz zapraszamy Was na edycję zimową Jestem Slow i Jestem Vintage, które odbędą się 12 i 13 grudnia. Dziękujemy i do zobaczenia!

#KupujLepszeProdukty 

Targi Jestem Slow powstały po połączeniu dwóch największych imprez targowych promujących ideę "Slow" w Polsce: Slow Fashion i Slow Weekendu. Połączenie nastąpiło na początku 2020 roku, a dzięki niemu ujednoliciliśmy i ułatwiliśmy nazewnictwo tych obu imprez. Dotychczas odbyło się blisko 30 edycji targów sygnowanych faktorem Slow. Pierwsza w kwietniu 2014 r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. 

Kolejne edycje odbywały się na terenie Stadionu Narodowego, we wrocławskiej Hali Stulecia, w Halach Soho Factory i Mińska 65. Od roku 2020 związaliśmy się z Centrum Praskim Koneser w Warszawie, gdzie odbywać się będą kolejne edycje targów.

O Targach Jestem Slow. 

Targi Jestem Slow są największym projektem targowym skupiającym autorskie produkty. Znajdziesz tutaj rzeczy, które powstają lokalnie, na małą skalę, często wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. 

Są to polskie marki, które reprezentują projektanci, twórcy, producenci i rzemieślnicy tworzący produkty w duchu Slow. W zależności od edycji, na targach wystawia się od 200 do 400 wystawców.

Targi Jestem Slow zaplanowane są 4 razy do roku (edycje wiosenna, letnia, jesienna i świąteczna). Frekwencja na każdym wydarzeniu wynosi ponad 20 000 gości. 

W 2019 roku targi Slow Fashion otrzymały nagrodę Doskonałość Mody Magazynu Twój Styl w kategorii wydarzenie roku.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności