Festiwal Oddechu #2 już 21 - 23 stycznia w 
warszawskiej Elektrowni Powiśle

Pierwsza edycja Festiwalu Oddechu za nami! Bardzo bardzo dziękujemy za ten wspaniały czas, energię oraz niesamowitą, wspaniałą frekwencję, która nas tak zaskoczyła! To było przepiękne, barwne i głębokie doznanie, za które jesteśmy Wam wdzięczni! Dziękujemy prelegentom oraz Gościom. Współtworzyliście niepowtarzalną synergię i wibracje. Dzięki temu wiemy, że druga edycja odbędzie się z jeszcze większą mocą!

Już teraz zapraszamy Was na drugą edycję Festiwalu, która tak jak pierwsza odbędzie się w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Tym razem jednak będzie to edycja, która będzie znacznie większa. Będzie to niezwykła, bardzo silna ekspresja mocy wynikająca z zaproszonych przez nas osobowości i niezwykłego programu.

Zaczniemy już w piątek, aby wprowadzić Was w klimat Festiwalu. Weekend zagospodarujemy mocną dawką wiedzy i ćwiczeń.

Jak zwykle Festiwal Oddechu uzupełnimy częścią targową, na której spotkacie naszą selekcję marek oferujących niezwykłe produkty, które wpisują się w nastrój całego wydarzenia.

Oddech jest bramą do najwspanialszej przygody jaką jest Życie, jest również kompasem prowadzącym nas po krętych ścieżkach codzienności. Podczas Festiwalu Oddechu przekraczamy świadomie tą bramę i spotykamy się w całkowitej prawdzie o nas samych, z całym bagażem naszych własnych i rodowych przekonań. Łapiemy oddech aby zakotwiczyć się w nim i w przyjaznym uścisku podążać dalej z zaufaniem do przygody zwanej “Życie”.

Druga edycja Festiwalu Oddechu zaprasza nas do jeszcze głębszego spotkania z własną obecnością oraz przyjrzenia się kolejnym możliwościom, które przynosi nam dzisiejszy świat.

Wbrew pędzącej machinie czasu, zatrzymamy się i wsłuchamy w dźwięki, własny oddech, sygnały płynące z naszego ciała, delikatny powiew intuicji i nieśmiałe podszepty naszej duszy.

Na czym polega Festiwal Oddechu i jak przebiega?  To wydarzenie skupiające w jednym miejscu wybitnych twórców autorskich metod rozwoju osobistego, certyfikowanych praktyków pracy z oddechem, ciałem i umysłem. W ciągu 3 dni warsztatów i spotkań poznajesz nieograniczone możliwości jakie drzemią w Tobie. Wyciszasz swoje myśli, nawiązujesz piękny, miłosny kontakt ze swoim wnętrzem, wytańczasz uwięzione emocje. Dowiadujesz się jak działać, aby w życiu poczuć prawdziwą zmianę. To wszystko i jeszcze więcej w objęciach oddechu, który towarzyszy nam od narodzin do śmierci.

Na 2 poziomach industrialnej Elektrowni Powiśle przywitamy:

- 30 prelegentów, wykładowców, twórców, organizatorów przestrzeni warsztatowej
- 30 spotkań, które odmienią nasze życie a na pewno dadzą nam garść pozytywnej energii
- 60 marek, które przygotowały na ten weekend specjalne produkty
- 30 godzin wysoko wibracyjnej energii, która wesprze nasz dobry start w Nowy Rok 2022

Zapoznaj się z naszymi wykładowcami i bardzo bogatym programem, który wspólnie przygotowaliśmy. Liczba biletów na spotkania jest limitowana, nie zwlekaj z dobra inwestycja w swój dobrostan. Daj znać swoim przyjaciołom rodzinie, zabierz dzieci. Zapraszamy Ciebie do wspólnej celebracji i radości w chwili obecnej.

ORGANIZACJA i PARTNERZY