Jesteśmy organizatorem wydarzeń Festiwal Oddechu, Jestem Slow i Jestem Vintage, największych imprez promujących zdrowe podejście do życia oraz konsumpcji. 

Kiedy odbędą się najbliższe wydarzenia? Jesienią zapraszamy na Jestem Slow #Jesień w Elektrowni Powiśle w dniach 9-10 października oraz szóstą edycję Jestem Vintage 6 i 7 listopada, również w Elektrowni. Aby poznać szczegóły, kliknij w banner poniżej (przekierowanie na wydarzenia na naszym facebooku).
Zapraszamy!

Kolejne zaplanowane wydarzeń w Elektrowni Powiśle w 2021 r.: 

09-10.10 Jestem Slow #Jesień - brak miejsc
06-07.11 Jestem Vintage #6 - zgłoś swoja markę
11-12.12 Jestem Slow #Święta - zgłoś swoja markę 

Więcej o wydarzeniach Jestem Slow i Jestem Vintage. 

Jestem Slow! są największym projektem eventowym skupiającym autorskie produkty. Znajdziesz tutaj rzeczy, które powstają lokalnie, na małą skalę, często wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. 

Są to polskie marki, które reprezentują projektanci, twórcy, producenci i rzemieślnicy tworzący produkty w duchu Slow. W zależności od edycji, na Jestem Slow wystawia się od 200 do 400 wystawców.

Jestem Slow powstało po połączeniu dwóch największych imprez targowych promujących ideę "Slow" w Polsce: Slow Fashion i Slow Weekendu. Połączenie nastąpiło na początku 2020 roku, a dzięki niemu ujednoliciliśmy i ułatwiliśmy nazewnictwo tych obu imprez. Dotychczas odbyło się blisko 40 edycji wydarzeń sygnowanych faktorem Slow. Pierwsza w kwietniu 2014 r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. 

Kolejne edycje odbywały się na terenie Stadionu Narodowego, we wrocławskiej Hali Stulecia, w Halach Soho Factory i Mińska 65 oraz w Centrum Praskim Koneser i Elektrowni Powiśle w Warszawie.

Jestem Vintage! to nasz najnowszy projekt. Na tych wydarzeniach prezentujemy selekcję marek oferujących rzeczy z drugiej ręki. 

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności