Jesteśmy organizatorem wydarzeń Jestem Slow i Jestem Vintage, największych imprez promujących zdrowe podejście do zakupów. 

Kiedy odbędzie się najbliższe Slow?

27 i 28 marca zapraszamy na wiosenną edycję Jestem Slow, która odbędzie się w warszawskiej Elektrowni Powiśle. 

Hasło przyświecające zakupom na Slow?! #KupujLepszeProdukty
Więcej o wiosennej edycji Jestem Slow przeczytasz TUTAJ.
 

Więcej o wydarzeniach Jestem Slow i Jestem Vintage. 

Jestem Slow! są największym projektem eventowym skupiającym autorskie produkty. Znajdziesz tutaj rzeczy, które powstają lokalnie, na małą skalę, często wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. 

Są to polskie marki, które reprezentują projektanci, twórcy, producenci i rzemieślnicy tworzący produkty w duchu Slow. W zależności od edycji, na Jestem Slow wystawia się od 200 do 400 wystawców.

Jestem Slow powstało po połączeniu dwóch największych imprez targowych promujących ideę "Slow" w Polsce: Slow Fashion i Slow Weekendu. Połączenie nastąpiło na początku 2020 roku, a dzięki niemu ujednoliciliśmy i ułatwiliśmy nazewnictwo tych obu imprez. Dotychczas odbyło się blisko 40 edycji wydarzeń sygnowanych faktorem Slow. Pierwsza w kwietniu 2014 r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. 

Kolejne edycje odbywały się na terenie Stadionu Narodowego, we wrocławskiej Hali Stulecia, w Halach Soho Factory i Mińska 65 oraz w Centrum Praskim Koneser i Elektrowni Powiśle w Warszawie.

Jestem Vintage! to nasz najnowszy projekt. Na tych wydarzeniach prezentujemy selekcję marek oferujących rzeczy z drugiej ręki. 

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności