Jesteśmy organizatorem wydarzeń Festiwal Oddechu, Jestem Slow i Jestem Vintage, największych imprez promujących zdrowe podejście do życia oraz konsumpcji. 

Kiedy odbędzie się najbliższe wydarzenie?  Zapraszamy na Targi Jestem Vintage! #6 w Elektrowni Powiśle w dniach 6-7 listopada. Spotkasz tu blisko 60 stoisk sklepów, butików i marek vintage z całej Polski.
Jeśli chcesz zobaczyć wydarzenie na facebooku, kliknij w banner poniżej.

Zapraszamy!

Kolejne zaplanowane wydarzeń w Elektrowni Powiśle w 2021 r.: 

06-07.11 Jestem Vintage #6 - zgłoś swoja markę
11-12.12 Jestem Slow #Święta - zgłoś swoja markę 

Więcej o wydarzeniach Jestem Slow i Jestem Vintage. 

Targi Jestem Slow!

Jestem Slow to największy projekt eventowy skupiającym autorskie produkty. Znajdziesz tutaj rzeczy, które powstają lokalnie, na małą skalę, często wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. 

Są to polskie marki, które reprezentują projektanci, twórcy, producenci i rzemieślnicy tworzący produkty w duchu Slow. Na Jestem Slow wystawia się od 150 do 200 wyselekcjonowanych wystawców, obecnie targi te odbywają się w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Jestem Slow powstało po połączeniu dwóch największych imprez targowych promujących ideę "Slow" w Polsce: Slow Fashion i Slow Weekendu. Połączenie nastąpiło na początku 2020 roku, a dzięki niemu ujednoliciliśmy i ułatwiliśmy nazewnictwo tych obu imprez. Dotychczas odbyło się blisko 50 edycji wydarzeń sygnowanych faktorem Slow. Premierowa miała miejsce w kwietniu 2014 r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. 

Kolejne edycje odbywały się na terenie Stadionu Narodowego, we wrocławskiej Hali Stulecia, w Halach Soho Factory i Mińska 65 oraz w Centrum Praskim Koneser i wspomnianej Elektrowni Powiśle.

Targi Jestem Vintage!

Jestem Vintage!  Na tych wydarzeniach spotkasz stoiska sklepów, butików i marek vintage z całej Polski. Prezentujemy tu bardzo szeroki asortyment rzeczy z drugiej ręki. Od mody i akcesoriów, po rowery, przedwojenne plakaty, książki, czarne płyty, czy gry komputerowe na starych konsolach. 

Na targach Jestem Vintage spotkasz około 60 wystawców, co czyni je obecnie największym projektem targowym vintage w Polsce. Wydarzenie odbywa się co dwa miesiące i podobnie jak Jestem Slow, także w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności