Jestem Slow #KupujLepszePrezenty

Kiedy odbędzie się najbliższe Jestem Slow?

Grudniowa edycja Jestem Slow odbędzie się 19 i 20 grudnia w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Czas świątecznych zakupów, prezentów i sprawiania przyjemności najbliższym to najfajniejszy czas w roku!

Jestem Slow to doskonały sposób, aby powoli zacząć rozbudzać w sobie ducha świąt i na spokojnie poczuć świąteczną atmosferę.

Hasło przyświecające zakupom?! #KupujLepszePrezenty. Lepsze, czyli lepszej jakości, które posłużą obdarowanemu nie jeden sezon, ale dwa, pięć, a może nawet dziesięć lat.

Więcej o świątecznej edycji Jestem Slow przeczytasz TUTAJ.
 

Więcej o naszych wydarzeniach Jestem Slow. 

Jestem Slow są największym projektem eventowym skupiającym autorskie produkty. Znajdziesz tutaj rzeczy, które powstają lokalnie, na małą skalę, często wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. 

Są to polskie marki, które reprezentują projektanci, twórcy, producenci i rzemieślnicy tworzący produkty w duchu Slow. W zależności od edycji, na Jestem Slow wystawia się od 200 do 400 wystawców.

Jestem Slow powstało po połączeniu dwóch największych imprez targowych promujących ideę "Slow" w Polsce: Slow Fashion i Slow Weekendu. Połączenie nastąpiło na początku 2020 roku, a dzięki niemu ujednoliciliśmy i ułatwiliśmy nazewnictwo tych obu imprez. Dotychczas odbyło się blisko 40 edycji wydarzeń sygnowanych faktorem Slow. Pierwsza w kwietniu 2014 r. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. 

Kolejne edycje odbywały się na terenie Stadionu Narodowego, we wrocławskiej Hali Stulecia, w Halach Soho Factory i Mińska 65 oraz w Centrum Praskim Koneser.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności