Skąd czerpać wiedzę o rynku modowym?

Jeśli zastanawiacie się skąd czerpać wiedzę o rynku modowym, jego zmianach, innowacjach i trendach, to przychodzimy do Was z krótką, pomocniczą listą!

BUSINESS OF FASHION

Zaczynamy od potęgi! Jedno z naszych ulubionych miejsc w sieci, jeśli chodzi o przegląd tego, co w modzie piszczy. Analizy ekspertów z zakresu ekonomii i trendów, interesujące wywiady z przedsiębiorcami, case studies opisujące tzw. success stories oraz przypadki, gdy coś się nie udało. Do tego nie możemy zapomnieć o corocznym fantastycznym raporcie wydawanym przez Imrana Ameda oraz jego zespół. Dostęp do Business of Fashion jest płatny, ale ta inwestycja się Wam opłaci 😊 

SOTRENDER

Odkrywając tajniki mediów społecznościowych nie możecie pominąć firmy, z której pomocą prześledzicie najważniejsze nowinki i trendy w świecie internetowego marketingu. Raporty Sotrendera pokazują, jak radzą sobie marki, które tematy są najbardziej angażujące. Przy spojrzeniu na nie z perspektywy i wyciągnięciu wniosków – zyskujecie wskazówki, które właściwie z dnia na dzień możecie wdrożyć w działanie swojej marki.

ALLEGRO

Zdziwieni? Allegro tworzy ciekawe raporty, które znajdziecie pod nazwą „Polska strojna”. To przegląd tego, co kupują klienci, jakie są ich najczęstsze pytania, jakie są różnice w zakupach kobiet i mężczyzn, a także ogólne spojrzenie na postrzeganie odzieży, butów i dodatków przez pryzmat odbiorcy. 

FASHION BIZNES

Z Fashion biznes zawsze robimy sobie prasówkę! Podglądamy to, co się dzieje na polskim rynku, jak kształtują się trendy i co robią inne marki. Możemy też poczytać wywiady z inspirującymi osobami i porady, ale też przyjrzeć się świetnym kampaniom reklamowym. Warto uczyć się od najlepszych!

WWD

Women’s Wear Daily zaspokoi wszystkich Was, którzy szukają inspiracji, ale też potrzebują dawki najświeższych informacji dot. przemysłu modowego, domów mody, trendsetterów i tendencji w rozwoju branży. Spojrzenie zza oceanu działa odświeżająco na naszą perspektywę.

Szukasz informacji na temat rynku mody zobacz co dla Ciebie mamy.