Co czytać, kogo obserwować? Social media i marketing dla młodego projektanta.

Skoro nasz Magazyn już czytacie i zaglądacie na Fu-Ku Journal, to czas odwiedzić i inne portale, gazety oraz osoby, które pomogą Wam przebrnąć przez meandry marketingu.

 

 1. NOWY MARKETING

  Przegląd najnowszych trendów, raporty, obserwacje z rynku, a przede wszystkim wiedza i doświadczenie ekspertów z różnych branż. To pozwoli Wam nie tylko edukować się w tematach, które do tej pory były Wam dalekie, ale także szukać inspiracji i zastanowić się, w jakim kierunku poprowadzić swoją markę. Ciekawym elementem portalu są też case studies i analizy konkretnych kampanii. W końcu… jeśli się uczyć, to od najlepszych!

   
 2. INSTACADEMY

  Proste podręczniki z podstawową wiedzą, komplety zgrabnych presetów do zdjęć, mnóstwo wskazówek i przede wszystkim bieżące informacje o tym, co dzieje się w świecie Instagrama. Jeśli jeszcze nie kojarzycie nazwiska Joanna Banaszewska i ekipy Instacademy – czas nadrobić zaległości! 

   
 3. FASHIONBIZNES

  Portal, które pokaże Wam różnorodność mody i pracy w tym biznesie. Zawsze na czasie, jeśli jesteśmy w temacie polskiego rynku. Idealny do kawy, by poczytać o kulisach pracy i stażu w cenionych domach mody. Wielu z Was powinno tu znaleźć coś dla siebie!

   
 4. ARTUR JABŁOŃSKI

  Konsultant do spraw e-marketingu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w postaci artykułów, webinarów, wystąpień na konferencjach i kursów online. Specjalista w obszarze reklam i funkcjonowania mediów społecznościowych! Jeśli zastanawiacie się, dlaczego Wasze działania nie przynoszą efektów – koniecznie tu zajrzyjcie. 

   
 5. SPRAWNY MARKETING

  Polecamy Wam szczególnie regularne zaglądanie na ich kanał na Youtube. Tam znajdziecie video z konferencji, mnóstwo porad i doświadczeń z marketingu nie tylko internetowego. 

   
 6. PAWEŁ TKACZYK

  Ekspert w dziedzinie budowania marki! Autor książek, szkoleń i prelegent na wielu konferencjach przeprowadzi Was przez meandry komunikacji i opowiadania historii. Jeśli jeszcze nie zapisaliście się na newsletter Pawła, jak najszybciej to zróbcie. 

   
 7. HUBSPOT

  Garść inspiracji i wiedzy w języku angielskim. Polecamy Waszej uwadze szczególnie raporty oraz przeglądy marketingowych trendów. Informacje wyeksponowane są w prosty, przyjazny sposób, dzięki czemu z łatwością wynotujecie najważniejsze dla siebie tematy.

   
 8. SETH GODIN

  Jeden z najbardziej znanych przedsiębiorców i ekspertów od marketingu. Podobnie jak inni mówcy, m.in. Gary Vaynerchuk oraz Simon Sinek pomoże Wam… zacząć, podjąć decyzje, przejść od myślenia do działania. 

   
 9. TRENDTABLET

  Kojarzycie Lidewij Edelkoort? Czas nadrobić zaległości! Na jej stronie www znajdziecie analizy trendów i ich wpływ na życie, na motywacje zakupowe, na kształtowanie się wizualnych inspiracji marek. Zerknijcie na wystąpienia Li, które są dostępne na Youtubie i przekonajcie się, jaka to skarbnica wiedzy!

Więcej inspiracji i porad? Zajrzyj do magazynu Jestem Slow.