Warsztatownia na Jestem Slow #Wiosna 2023 - event cover.png

W SKRÓCIE

Warsztatownia jest częścią wiosennej edycji Targów Jestem Slow, które odbędą się 18 i 19 marca na PGE Narodowym.

To strefa, do której zaprosiliśmy właścicieli marek autorskich po to, aby podzielili się z Wami swoją wiedzą, doświadczeniem i swoimi pomysłami na slow produkty.

110dba50-6a5b-414e-b142-07f308c0f499.jpg

BILETY

O WYDARZENIU

Targi Jestem Slow to nie tylko świetna okazja do spotkania marek autorskich i zrobienia udanych, wiosennych zakupów. Zapraszamy Cię również do Warsztatowni, czyli strefy działań, nauki, doświadczeń i fajnej zabawy.

W Warsztatowni staniesz się na chwilę twórcą dobrych, naturalnych produktów. Spotkasz się z właścicielami dobrze znanych Ci marek i razem z nimi dowiesz się jak takie produkty powstają i nauczysz się jak robić samemu.

Czeka na Ciebie wypełniony po brzegi program Warsztatowni.

Bilety:
https://jestemslow.pl/markaslow/slow-store
Ilość
miejsc na wszystkie zajęcia jest ograniczona.

Sprawdź także główne wydarzenie, czyli targi Jestem Slow #Wiosna, tutaj:
https://www.facebook.com/events/1405196270217560

1.jpg
2.jpg

PRELEGENCI

1.jpg

Vintage Candle to kameralna pracownia świec sojowych z Krakowa. Ewa, założycielka marki, zalewa sojowym woskiem naczynia z drugiego obiegu i organizuje warsztaty. Co tydzień w niedzielę buszuje na targach staroci, a z każdej podróży wraca z walizką pełną zdobyczy.

Każda nowa świeczka to przedmiot, który trafia do nowego domu. Na warsztatach z zalewania świec sojowych każdy może samodzielnie skomponować swój indywidualny zapach, a po wypaleniu własnej świeczki cieszyć się naczynkiem z duszą.

2.jpg

Papier plus druk to autorska pracownia grafiki i marka papiernicza założona przez absolwentkę ASP w Łodzi Joannę Kurkiewicz. Studio graficzne działa w Kielcach od 2016 roku.

W pracowni powstają autorskie serie zeszytów, papiery czerpane, limitowane edycje grafik a także unikatowe projekty użytkowe i scenografie wystaw na bazie papieru.

3.jpg

Warsztaty poprowadzi Justyna Sobolewska-Noël. Ekspert naturalnych terapii, m.in. Pytanie na śniadanie. Ukończyła studia z zakresu ziół i roślin leczniczych na SGGW, szkoleniowiec i trener z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Od 12 lat zajmuje się kosmetyką naturalną, tworzy receptury kosmetyków dla własnych marek jak i dla innych firm. Twórca i właścicielka marki kosmetyków dla cer problemowych Natural Way.

4.jpg

Elżbieta Świętek - aromaterapeutka, doradca wellness. Założycielka platformy edukacyjnej o olejkach eterycznych dla swoich klientów doTERRA oraz Akademii Liderek Dobrostanu. Pomysłodawczynią i autorką corocznego Kalendarza w Rytmie Natury oraz dziennika wellness Plan na Dobrostan.

Absolwentka licznych szkoleń w zakresie aromaterapii, a także z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, masażu, akupresury. Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia.

5.jpg

Jestem charakteryzatorką z 25-letnim doświadczeniem, terapeutką twarzy, oraz twórczynią marki kosmetyków naturalnych Bless Me Cosmetics i właścicielką Bless Me Institute.

Zaczynając pracę jako jedna z pierwszych wizażystek w Polsce, w latach 90-tych miałam szansę przez dekady poznawać potrzeby skóry i wydobywać jej piękno.

6.jpg

Z pasji do roślin, gry słów na Warszawskiej Woli powstał sklep z roślinami - PlantUla, gdzie Klienci uwielbiają spędzać czas przy okazji zaopatrując się w rośliny, oryginalne osłonki, czy autorskie bukiety na wyszukane okazje czy poprostu brak okazji.

7.jpg

Mo61 PERFUME LAB to perfumeria inna niż wszystkie. Powstała w kwietniu 2014 r. na jednej najmodniejszych ulic w Warszawie - Mokotowskiej 61. W samym centrum polskiej mody i designu.

W starej kamienicy znajduje się miejsce, gdzie każdy może stworzyć swoje własne perfumy. W ciągu ostatniego roku powstały kolejne lokalizacje w Krakowie na Placu Szczepańskim 7, w Poznaniu na Półwiejskiej 37, w Warszawie w Westfield Mokotów oraz w Gdyni w CH KLIF.

MIEJSCE

18 - 19 marca 2023
Warszawa
PGE Narodowy

63da1d39c4a37_o_full.jpeg