Festiwal Oddechu #3 - Klaudia Yogini.png

Tytuł: Warsztat Świadoma Joga – rozluźnione ciało i spokojna głowa.
Prowadzenie: Klaudia Yogini
Data: niedziela, 9 października 2022, godzina 8.00 - 9.30
Scena Ciało (Sala Loft, poziom +4)

Piękna duszo! Potrzebujesz chwili dla siebie? Chcesz odpuścić napięcia z ciała i uspokoić umysł? Ta praktyka jest właśnie dla Ciebie!

ŚWIADOMA JOGA to autorskie połączenie praktyk z Indii wraz ze współczesną nauką o ciele, umyśle i wrażliwości. Ten zestaw praktyk pomoże Ci powrócić do siebie i skierować się do swojego wnętrza dla rozluźnienia napięć z ciała i ukojenia emocji.

Ta praktyka jest dla każdego! Bez względu na wiek, doświadczenie i fakt czy staniesz na macie po raz pierwszy czy po raz tysięczny

Zapraszam Cię w podróż dla połączenia ciała umysłu i duszy. Dzięki zjednoczeniu i harmonizacji tych trzech nierozłącznych elementów, możemy osiągnąć stan wewnętrznej równowagi.

O prowadzącej:
Klaudia Yogini

Przewodniczka na ścieżce jogi.

Pracuję i tworzę z przestrzeni serca, łącząc zdobytą wiedzę z praktycznymi narzędziami poznanymi na drodze do pogłębienia samoświadomości.

Jestem nauczycielką jogi dla wrażliwych, jogi emocji i jogi intuicyjnej, certyfikowaną nauczycielką HathaYoga i mgr. Zdrowia Publicznego.

Pasjonuję się naukami psychologicznymi i technikami holistycznej pracy z ciałem i umysłem. Joga jest moim światłem, którym dzielę się z innymi.