19.png

Tytuł: Be The Sky Girl - czyli odważ się żyć po swojemu.
Prowadzenie: Elżbieta Karwik i Aleksandra Lemmle
Data: sobota, 8 października 2022, godzina 11.00 - 12.30
Scena Główna (Sala Loft, poziom +3)

WSTĘP WOLNY

W życiu mamy dwie drogi - albo realizujemy swój plan na życie, albo jesteśmy elementem czyjegoś planu - ponieważ mamy do dyspozycji skończoną dawkę energii i ograniczony czas. Dlatego warto odkryć (a może zdecydować?) jaki jest nasz plan na życie - czyli po co tu jesteśmy i jakie wspaniałe rzeczy mamy do zrobienia, aby zostawić po sobie świat piękniejszym, niż go zastaliśmy. Jak codziennie budować coraz lepszą wersję siebie i tworzyć wspierające nas nawyki? Jak zwiększać nasz poziom energii i podwyższać poziom świadomości? I wreszcie - jak każdego dnia stawać się po prostu bardziej spokojnym i szczęśliwym człowiekiem.

O prelegentkach:
Ela i Ola. Dwie przyjaciółki, które założyły razem biznes. Swoją życiową lekcję, którą chcą dzielić się ze światem zawarły w nazwie i przesłaniu marki kosmetyków naturalnych, którą stworzyły.

Be The Sky Girl to zawołanie do nas Dziewczyn, niezależnie od wieku, abyśmy nie bały się w życiu LATAĆ – czyli marzyć i realizować nasze marzenia, żyć nasze życie z pasją, według własnych zasad, tworzyć epickie, wspaniałe pomysły, produkty, biznesy, związki i historie, które zmienią ten świat w cudowne, kolorowe, pełne pokoju i miłości miejsce.