5.jpg

Tytuł: Wydarzenie specjalne.
Dusza w Oddechu. Organic Experience - dyskoteka organiczna.
Prowadzenie: Adam Adamonis, Kubinowski (CuBa DJ)
Data: niedziela, 9 października 2022, godzina 20.30 - 23.00
Scena Ciało (Sala Loft, poziom +4)

W niedzielę 9 października 2022 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Organic Experience - dyskoteka organiczna, które poprowadzi Adam Adamonis we współpracy muzycznej z Kubinowskim (CuBa DJ). Dwie godziny organicznego ruchu w tańcu i spotkaniu ze sobą. Zwieńczenie dwudniowej pogłębionej pracy, doświadczeń zebranych z ponad 20 spotkań, które miały miejsce podczas Festiwalu Oddechu #3.

Podczas Organic Experience pięknie domkniesz swoja przestrzeń przepuszczając przez ciało wszystkie nagromadzone emocje. W bezpiecznym miejscu pozwolisz swojemu ciału na ekspresję i wyrażenie się. To jest wieczór podczas, którego Twoje Ciało ma głos!

O projekcie:

Projekt Organic Move For Better Life , jest dedykowany pracy z ciałem, aby poczuć idealną lekkość i oddać niepotrzebne napięcia, aby żyć pełnią w przepływie, świadomie na drodze Życia. Skupia się na pracy z ciałem jako kompasem i najpiękniejszym źródłem informacji o nas samych. Jest zadedykowany pogłębianiu świadomości ciała aby płynąć w organicznym ruchu i poczuciu lekkości, odprężeniu bez zbędnego bagażu emocjonalnego i napięć.

Wieczorne Organic Experience jest celebracją ruchu bez analizowania, podążaniem za prowadzącym, odczuwaniem ciała, przepływem. Jest radością i i tańcem organicznym który pięknie relaksuje nasze ciało, umysł i duszę. Jest odpuszczeniem i oddaniem niepotrzebnego bagażu aby w naszej drodze zwanej Życie było nam lżej i lepiej.

O prowadzących:

Adam Adamonis
W pełną niespodzianek podróż odkrywania tajemnic ruchu własnego ciała zabierze was Adam Adamonis – aktor, tancerz i twórca metody Organic Move. W swoich metodach warsztatowych wykorzystuje pogłębioną wiedzę na temat ciała i jego blokad, prowadząc was do zbudowania satysfakcjonującej i świadomej relacji pomiędzy ruchem a stanem umysłu. Dzięki temu, w trakcie warsztatów, pomoże wam uwolnić emocje, rozładować napięcie i odczytać sygnały, płynące z waszego ciała.

To nie tylko okaże się prostsze niż myślicie (warsztaty nie wymagają żadnego przygotowania, bez względu na wiek i kondycję!), ale przede wszystkim będzie zaskakującym źródłem czystej przyjemności ze swobodnego ruchu.

Kubinowski (CuBa DJ)
Pasjonat z ponad 20 letnim doświadczeniem za dj'ak. Poprzez naukę gry na fortepianie, skrzypcach i klarnecie poznał podstawowe tajniki muzyki. Lohas, edukator, organizator wydarzeń slow, pogłębiający wiedzę na temat organic life.