Cześć! Witamy Cię na platformie JestemSlow.pl!

Od 2014 roku organizujemy największe targi produktów autorskich w Polsce. Targi te są bardzo dużymi projektami, które promują lokalnych twórców i inicjatywy. Dzięki temu masz możliwość wyboru rzeczy i usług, które są tworzone zgodnie z nurtem ‘Slow’. 

Co najmniej cztery razy do roku możemy spotkać się na targach Jestem Slow, największych już obecnie imprezach zrzeszających polskie marki autorskie. 

Każde wydarzenie odwiedza blisko 20 000 osób, a swoje produkty oferuje od 200 do 400 marek.

Miejsce, w którym się znajdujesz to nasz najnowszy projekt. Całą naszą wiedzę, doświadczenie, grono autorskich marek przenieśliśmy do świata online. Jeśli znasz nas z targów, na pewno poczujesz się tutaj bardzo dobrze :) Jeśli dopiero się poznajemy, rozgość się i powoli poszukaj czegoś dla siebie. Mamy dla Ciebie tysiące produktów. Lepszych produktów.

Bez względu na to dlaczego się tutaj spotykamy pamiętaj, że Twoje decyzje zawsze mogą być podejmowane wolniej i mądrzej. Wiemy, że to co jest tworzone blisko nas, na małą skalę, jest po prostu lepsze i zdrowsze.

W Jestem Slow wierzymy, że istnieje alternatywa dla wielkiego przemysłu, dla świata masowej i szybkiej produkcji i konsumpcji. Są nią małe, lokalne marki autorskie i ich rzemieślnicze produkty.

W roku 2020 roku uruchomiliśmy Jestem Slow Concept Store w Warszawie, w którym kupisz swoje ulubione ubrania, akcesoria i kosmetyki. Znajdziesz tutaj aż 50 lokalnych, wyselekcjonowanych marek. Butik znajduje się w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Latem zapraszamy Cię nad warszawską Wisłę, gdzie wraz z niezależnymi kucharzami i lokalami gastronomicznymi organizujemy Slow Market

Slow Market jest street foodowym targiem kulinarnym czynnym w letnie weekendy, zarówno w dzień, jak i w nocy. Znajdziesz tutaj swoją ulubione menu kuchni międzynarodowej, a do stołu zaprosimy Cię przy muzyce na żywo i w relaksującym, nadwiślańskiem klimacie.

Pamiętaj, wszystko zależy od Ciebie.
Kupuj lepsze produkty, ale rób to powoli. Nie śpiesz się.  

#JestemSlow 
#KupujLepszeProdukty