Jaka mama taka córka? Czemu nie! Poznajcie Wiolę i Patrycję, które projektują ubrania dla dorosłych, jak i małych elegantek! The Same - mom & child wear.

Jestem Slow: Kim jesteście? Opiszcie swoją historię z modą. 

Wiola i Patrycja: Główny trzon The Same - mom & child wear tworzą dwie mamy, w sumie czwórki szkrabów, którym tak naprawdę przypisać by należało powstanie firmy. Po pierwsze dlatego, że obie byłyśmy wówczas na etapie „odchowywania” maluchów, przez co miałyśmy przerwę w pracy zawodowej, a po drugie, bo stały się (tyczy się to głownie jedynej w tym gronie dziewczynki) inspiracją dla całego przedsięwzięcia. 

Po krótce można by powiedzieć, że jedna z nas miała pomysł, a druga była kołem napędowym całego przedsięwzięcia. The Same - mom & child wear nie istniałby dziś bez naszej współpracy, bo nasze zadania uzupełniają się, zazębiają jak zębatka.

JS: Czym dla Was jest Slow Fashion? 

WiP: Projektowanie w ramach nurtu “slow” to wg nas dbałość o szczegóły na każdym etapie procesu tworzenia odzieży. To przywiązywanie należytej uwagi i staranności do każdego elementu tego procesu bez względu na presję czasu; to stawianie na wykorzystanie materiałów najwyższej jakości i wspieranie szczególnie rodzimych producentów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych norm ochrony środowiska naturalnego. To w szczególności długi proces dopracowywania szczegółów ku zadowoleniu klientów i naszej satysfakcji

JS: Skąd czerpiecie inspirację? 

WiP: Inspiracja to wszystko, co nas otacza, co dzieje się wokół. To nasze dzieci i ich zmieniające się potrzeby. To często piękna tkanina, którą uda nam się „upolować” i która sama nasuwa pomysł na siebie.

JS: Gdzie chciałybyście być za 10 lat? 

WiP: Za parę lat chciałybyśmy tak samo jak dziś cieszyć się tym, co robimy. Chciałybyśmy czerpać z tego równie dużą satysfakcję. Wierzymy, że ma to sens i przez kolejne lata produkty The Same - mom & child wear będą doceniane przez coraz to szersze rzesze dużych i małych Klientek, jak również dużych i małych Klientów. Zadowolenie i miłe słowa są dla nas najlepszym wyznacznikiem sukcesu.

JS: Wasz ulubiony polski i zagraniczny projektant? 

WiP: Gosia Baczyńska – za prostotę i elegancję w jednym. Dolce&Gabbana - za szczyptę wysmakowanej ekstrawagancji no i za to, że czasem na wybieg wpuszcza jednocześnie małe i duże modelki, którym dedykuje swoje kolekcje. Prawie jak w The Same - mom & child wear

Szukasz produktów marki The Same? Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Więcej inspiracji i porad? Zajrzyj do magazynu Jestem Slow.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności