The Urban Beard to must have dla każdego brodacza, któremu zależy na wysokiej jakości materiałach i oryginalnych printach.

Jestem Slow: Filip, The Urban Beard to ubrania, ale nie tylko. Prowadzicie także barber i tatoo studio. 

Filip Ferens: Sam pomysł wziął się z tego, że na rynku brakowało ubrań, które chciałbym nosić i kupować. Pierwszym produktem, który pojawił się w mojej ofercie były koszule flanelowe. Kiedyś kupowałem je i kolekcjonowałem z różnych firm i miejsc na świecie. Stąd wzięła się moja zajawka na posiadanie firmy odzieżowej. Wszystko zaczęło się ponad 5 lat temu. Przez ten czas mocno rozwinąłem biznes.

Barber i tatuaże powstały rok temu. Na pomysł wpadłem bardzo spontanicznie, na siłowni. Skontaktowałem się z moim wspólnikiem Adamem i zatrudniliśmy pierwszego tatuażystę, pierwszego barbera, a potem zaczęło się to samoistnie rozwijać, a skład powiększać.

JS: Twój flagowy produkt? Z czego jesteś najbardziej dumny?

FF: Oczywiście najbardziej dumny jestem z linii Brodaty Skvrwiel: koszulka, bluza, bejsbolówka, tank top. Bardzo lubię też nasze parki, które są wodoodporne i stylowe. Sam chodzę w nich cały czas i wiem, że klienci też je bardzo lubią.

JS: Byłeś jednym z ambasadorów targów Jestem Slow, skąd ta decyzja?

FF: Ze Slow współpracuję już kilka lat. Jest to owocna współpraca, po prostu lubię tych ludzi. Właściwi ludzie na właściwym miejscu, którzy robią dobrą robotę.

JS: Co dało Ci Slow?

FF: Na Slow poznałem bardzo dużo fajnych ludzi, właścicieli innych marek, z którymi utrzymuje kontakt. Oprócz tego targi zawsze odbywają się w kultowych miejscach, takich jak Stadion Narodowy czy Hala Stulecia we Wrocławiu, które są bardzo inspirujące.

JS: Jakie są Twoje plany na przyszłość?

FF: Chciałbym „uderzyć” z naszymi produktami za granicę. Mam pomysł na jeszcze jeden interes, który byłby podłączony pod The Urban Beard, urozmaici naszą firmę i całą ideologię. Oprócz tego chciałbym wykorzystywać w swoich projektach nowe materiały, np. dżins. W przeciągu najbliższych dwóch miesięcy zobaczycie efekty mojej aktualnej współpracy z fotografem Krzysiem Ślęzakiem. Będą to fotografie z różnych miejsc na świecie.

Szukasz produktów tej marki? Sprawdź, co dla Ciebie mamy:

Więcej inspiracji i porad? Zajrzyj do magazynu Jestem Slow.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności