Prezentownik na Dzień Ojca

#KupujLepszePrezenty - prezentownik dla Taty - Jestem Slow.jpg

Pewnie zgodzicie się z nami, że kubek z napisem „Najdroższy Tatuś”, to mało oryginalny prezent z okazji Święta Taty? Jest jeszcze trochę czasu, aby w tym roku pomyśleć o czymś bardziej zaskakującym. Co zrobić, gdy Wasz ukochany Tata twierdzi, że ma już wszystko? 

Postawcie na ponadczasową klasykę. Niech będzie to prezent, który będzie wyrazem wdzięczności i szacunku wobec ciężkiej pracy i poświęcenia. Zajrzyjcie koniecznie do naszego przeglądu produktów od polskich marek.

Prezent dla kawosza
Żaden tata nie pogardzi dobrą kawą! Jeżeli każdy jego poranek rozpoczyna się od rytuału parzenia filiżanki espresso, to trafionym prezentem będzie młynek, dzięki któremu domowy napar nabierze pełni smaku. W naszym sklepie online znajdziecie również przepyszne kawy od Coffee Gang oraz kubki „na wynos” oraz czarki!

T-shirt!
Tatusiowie mają to do siebie, że często zapominają, że ubrania z czasem po prostu należy wymienić na nowe. Sami dbają o wszystkich, zapominając o sobie! Postaw na jakość koszulki, która Twojemu Tacie posłuży na dłużej!

Portfel i etui
Skórzany, lub wykonany z trwałego materiału portfel to zawsze świetny pomysł dla mężczyzny. Z pozoru drobiazg, a jednak bez niego człowiek czuje się jak bez ręki! Pomyśl, w jakim stanie jest portfel Twojego Taty. A nasze podpowiedzi na nowy egzemplarz znajdziesz poniżej.

Kosmetyki dla każdego mężczyzny
Czasy, kiedy mężczyzna kosmetyki omijał szerokim łukiem już dawno minęły. Dziś panowie o urodę dbają równie intensywnie, jak i panie. I tutaj musimy podkreślić, że mamy coraz więcej naprawdę dobrych, polskich kosmetyków dedykowanych facetom! 

Kolorowe skarpetki
Skarpetki, jako podarunek już dawno przestały być obciachem i niechcianym prezentem. Masz do wyboru takie wzory i kolory, że ciężko Ci będzie wybrać jeden, najfajnieszy model. Tak się składa, że w skarpetkach jesteśmy naprawdę nieźli. Tym razem zobacz nasze propozycja marki Takapara.