Od 7 lat pod swoim nazwiskiem projektuje odpowiedzialnie. Poznajcie Klaudię i jej torebki.

Jestem Slow: Klaudia, opisz swoją historię z projektowaniem.

Klaudia Rozwadowska: Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie projektowania uczyłam się w pracowni Projektowania Obuwia i Torebek na Wydziale Wzornictwa u prof. Irminy Aksamitowskiej-Szadkowskiej. Zajęcia z p. Irminą zainspirowały mnie do rozpoczęcia mojej drogi z projektowaniem wyrobów skórzanych. Swoją markę założyłam na ostatnim roku studiów i od tamtego czasu projektuję skórzane torby.

Nasze torebki szyte są ze skór pochodzenia naturalnego. 
Robimy to odpowiedzialnie i czujemy wagę tej decyzji.”

Czym dla Ciebie jest nurt “slow”?

KR: Filozofia "slow" według mnie opiera się na kilku kwestiach. Pierwszą z nich to współpraca z lokalnymi podwykonawcami. Świadomie wybraliśmy firmy, z którymi tworzymy naszą markę. Od 7 lat znamy się, nasze relacje układają się bardzo dobrze, a ich konsekwencją jest nasz produkt, czyli torebki. Wytwarzamy je ze skór pochodzenia naturalnego. Robimy to odpowiedzialnie i czujemy wagę tej decyzji. Podczas procesu projektowania bierzemy pod uwagę nie tylko wygląd torebki, ale również zużycie materiału.

Praktycznie każdy kawałek skóry, który posiadamy, staramy się maksymalnie wykorzystać np. przy produkcji małych kosmetyczek lub breloków. "Slow" jest dla nas związane również z momentem zakupu przez klientki. Cieszymy się, że nasze produkty są wysokiej jakości i dzięki temu dajemy właścicielkom możliwość kupowania jednego produktu, który posłuży im przez kilka lat.

Bierzemy pod uwagę nie tylko wygląd torebki, ale również zużycie materiału. Praktycznie każdy kawałek skóry, który posiadamy, staramy się maksymalnie wykorzystać.

Skąd czerpiesz inspirację?

KR: Inspiracja zawsze zaczyna się od rozmowy z klientkami, poznania ich potrzeb, stylu i wymagań.


Gdzie chciałabyś być za 10 lat?

KR: Marzę o własnym butiku w centrum Warszawy, takim z prawdziwego zdarzenia. Dodatkowo chciałabym mieć na tyle wolnego czasu, żebym mogła zorganizować warsztaty projektowania i szycia toreb.


Twój ulubiony polski i zagraniczny twórca?

KR: W Polsce od lat jest to Rilla Pawlaczyk i jej koronkowa bielizna Rilke. Ze światowych twórców, zawsze inspirował mnie Manaur Gavriel.

Szukasz produktów tej marki? Sprawdź, co dla Ciebie mamy:

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności