Po co iść na kompromisy, skoro można szyć po swojemu? Poznajcie Magdę i Sylwię z marki Intensi!

Jestem Slow: Magda, skąd pomysł, aby założyć własną markę odzieżową?

Magda: Marka Intensi to projekt mój i mojej siostry. Modą interesowałyśmy się od najmłodszych lat. Przez kilka lat projektowałyśmy dla polskich marek i kilku zagranicznych. Wówczas zawsze musiałyśmy iść na kompromisy, które nie zawsze się nam podobały. Wtedy postanowiłyśmy stworzyć coś własnego, takiego z czym w 100% będziemy się utożsamiały. I tak właśnie powstała nasz marka.

"Slow Fashion to dla nas świadoma i mądra moda. Nie taka, która za wszelką cenę goni za trendami. Tylko taka, która broni się dobrą jakością, konstrukcją, która jest produkowana z poszanowaniem praw pracowników i ochroną środowiska".

JS: Skąd czerpiecie inspirację?

M: Inspiracje: no cóż ... nie będziemy oryginalne czerpiemy je z otaczającego nas świata, z podróży, ze spotkań z naszymi klientkami, przyjaciółmi.

JS: Gdzie chciałybyście być za 10 lat?

M: Nie koncentrujemy się na jakimś konkretnym miejscu, pozycji. Bardziej cieszy nas to co dzieje się tu i teraz. Mocno stąpamy po ziemi ale zaszaleć też lubimy. Traktując to w bardziej przyziemny sposób chcemy żyć i rozwijać się w zdrowej i przedsiębiorczej Polsce, gdzie każdy będzie miał swobodę wyboru.

JS: Wasz ulubiony polski i zagraniczny projektant?

M: Cenimy Coco Chanel, Stellę McCartney, Magdę Butrym, Gosię Baczyńską.

Marka Intensi dostępna w butiku Jestem Slow Concept Store w Atrium Promenada w Warszawie. 

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności