Niecodzienny duet - synowa i teściowa. Poznajcie Małgorzatę oraz Martę Majchrzak z marki beSmart.

Jestem Slow: Kim jesteście? Opiszcie swoją historię z projektowaniem.

beSmart to nietypowy zespół - zaprzyjaźnione babki: synowa i teściowa.

Małgorzata Majchrzak (teściowa) – z wykształcenia prawnik - radca prawny, mama dwóch synów, żona. Posiada wiele pasji, między innymi sport, gotowanie, ale przede wszystkim moda. Od wielu lat sama wymyślała sobie fasony odzieży, które szyła u zaprzyjaźnionej krawcowej. Doskonale odnajduje się w hurtowniach materiałów, gdzie ma możliwość łączenia przeróżnych materiałów, kolorów i faktur.

Marta Majchrzak (synowa) – ukończyła dwie uczelnie wyższe – jedną na kierunku turystyka i rekreacja, drugą na kierunku zarządzanie. Pasjonuje się sportem, głównie pływaniem, ale od kilku lat także projektowaniem odzieży. Kilka lat temu nauczyła się szyć na maszynie i stworzyła pierwsze sukienki. 

Obie uwielbiają proste kroje, ciekawe łączenia materiałów, wygodne i przyjemne dzianiny oraz styl Smart Elegant.

JS: Czym dla Was jest Slow Fashion? 

MiM: Dla nas Slow Fashion to przemyślane zakupy. Zachęcamy do kupowania tego czego faktycznie potrzebujemy, czego będziemy używać, co możemy wykorzystać na wiele sposobów, co jest wygodne i w rozsądnej cenie. Najlepiej jeśli wykonane jest w Polsce i z dobrej jakości materiałów.

A targi Slow Fashion (obecnie Jestem Slow) to dla naszej firmy każdorazowo zastrzyk pozytywnej energii. Uwielbiamy spotykać nowych ludzi, witać stałych klientów i w doskonałym towarzystwie i otoczeniu prezentować nasze bieżące projekty.

JS: Skąd czerpiecie inspirację? 

MiM: Inspiracje znajdujemy we wszystkim co nas otacza, ponadto same wiemy po sobie czego nam w szafie bądź na co dzień brakuje, więc staramy się zaspokajać nasze potrzeby i w ten sposób powstają nowe produkty.

Często wspólnie wybieramy się do hurtowni, gdzie znajdujemy interesujący materiał, a dopiero potem zastanawiamy się co chciałybyśmy z niego uszyć. Także w naszym przypadku, nie zawsze pierwszy jest projekt, a potem dobranie materiału. Bywa, że jest zupełnie odwrotnie.

JS: Gdzie chciałybyście być za 10 lat? 

MiM: Chciałybyśmy aby nasza marka rozwijała się i aby grono zadowolonych klientów rosło. Wierzymy, że za 10 lat praca będzie sprawiała nam wciąż tyle radości!

JS: Wasz ulubiony polski i zagraniczny projektant? 

MiM: Lubimy klasę Łukasza Jemioła oraz szaleństwo kolorów Jeremiego Scotta.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności