LOOKmade with Love - marka Slow Fashion dla dzieci oraz ich mam.

Jestem Slow: Agnieszko projektujesz dla mam i dzieci świetny pomysł. Jak to się zaczeło? 

Agnieszka Kalita Maciejczyk: Jestem projektantką z wyboru, zamiłowania, wykształcenia i od zawsze. Jestem co-owner marki LOOK made with love – conceptu promującego modę dla mam i dzieci, marki typu slow, made In Poland, made with love…. Jestem wreszcie mamą, która łączy pasję i macierzyństwo w taki sposób, by sprawiać przyjemność sobie i innym, by realizować swoje marzenia, twórcze pasje i iść zawsze trochę pod wiatr, ale z poczuciem spełnienia i zadowolenia z samego procesu twórczego.

JS: Czym dla Ciebie jest Slow Fashion? 

AKM: Slow Fashion to proces twórczy, którym należy się delektować, czerpać i wciąż poszukiwać inspiracji, które są wokół nas. Dla mnie to taki moment samorealizacji, samospełnienia. 

"Slow Fashion to dla mnie połączenie pasji handmade z uliczną modą, z wygodą, komfortem oraz filozofią made with love. Każde ubranie, małe czy duże, wyjdzie spod naszych rąk dopieszczone, z ogromną dbałością o detale, wykończenia, szczegóły jakże istotne w codziennym życiu".

JS: Skąd czerpiesz inspirację? 

AKM: Inspirację czerpię z życia, z ulicy, z potrzeb jakie wynikają z bycia mamą, z potrzeb jakie komunikują dzieci. Angażuję i zarażam pasją moje małoletnie córki, które w cudowny sposób potrafią inspirować, wskazywać drogę, czasem krytykować i stawiać granice. To duża pomoc. 

Inspiracje czerpię wreszcie z licznych podróży, to zawsze dobry moment, by obserwować ulicę i wyszukiwać zaskakujących połączeń, kolorów, detali, fotografować je, by potem z tego mixu wrażeń powstała dopieszczona definicja kolekcji przefiltrowanej przez potrzeby naszego klienta, czyli mamy i dziecka.

JS: Gdzie chciałabyś być za 10 lat? 

AKM: Za 10 lat chciałabym przechadzać się praskim bulwarem i oglądać wystawy, wśród których będzie piękny butik cały w bieli, a w nim cudowna atmosfera i piękna kolekcja pod szyldem LOOKmade with Love. Chciałabym mieć zbudowaną sieć sklepów tej marki wyróżniających się na rynku, dobrze prosperujący sklep internetowy i moje córki jako ambasadorki tej marki.

JS: Twój ulubiony polski i zagraniczny projektant? 

AKM: Polski projektant – Grupa MMC (z przyczyn sentymentalnych). Zagraniczny projektant - Vivienne Westwood (za oryginalność, bezpretensjonalność , konsekwencję i odwagę).

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności