Kombinacja spokoju i charyzmy. 
Poznajcie projektantkę i markę Katarzyna Bednarska.

Jestem Slow: Kasiu, opowiedz nam o swojej marce i stylu "Casual Army".

Katarzyna Bednarska: Z wykształcenia jestem Projektantem i Dekoratorem Wnętrz oraz Specjalistą ds. Visual Merchandisingu. Zainteresowanie modą towarzyszyło mi od dziecka natomiast doświadczenie w tym kierunku zdobyłam w firmach odzieżowych, w których byłam stylistką oraz osobą odpowiedzialną za visual merchandising . Dało mi to możliwość odkrywania, a zarazem wyrażania się na wielu płaszczyznach zawodowych. 

Pasja do mody zrodziła nową markę odzieży – Katarzyna Bednarska. Konsekwencją mojej marki są projekty, które cechuje styl nazwany przeze mnie „Casual Army”. 

"Są to ubrania, które odzwierciedlają moją osobowość. Osoby na pozór spokojnej, ale z pazurem i charyzmą".

Prywatnie – miłośniczka zdrowego i aktywnego trybu życia. A przede wszystkim mama na cały etat.

JS: Czym dla Ciebie jest Slow Fashion?

KB: Tak jak sama idea targów promuje hasło ,,Kupujesz Lepsze Ubrania,, tak ja się pod tym podpisuję. Uważam, że klient odwiedzając tego typu targi chce zakupić coś dobrej jakości, dobrze skrojonego, limitowanego. Żeby dany projekt miał dobrej jakości dodatki i oczywiście był produkowany w Polsce.

JS: Skąd czerpiesz inspirację?

KB: Czerpię inspirację ze wszystkiego co mnie otacza. A, że projektuję odzież, która ma dodatki militarne to oczywiście wszystkim tym również, co jest związane z militariami.

JS: Gdzie chciałabyś być za 10 lat?

KB: Chciałabym być szczęśliwa. Mieć swoje atelier, szwalnie oraz salon w którym bym sprzedawała moje projekty. Mieć za sobą pokaz np. w NY. :} Chciałbym również odbyć wycieczkę z moja rodzinką dookoła świata.

JS: Twój ulubiony polski i zagraniczny projektant?

KB: Gosia Baczyńska, Dsquared2, Victoria Beckham.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności