Jedna torebka - wiele frontów do wyboru. 
Poznajcie Agnieszkę Wesołowską - założycielkę marki Agnes Wess.

Jestem Slow: Agnieszko, kiedy zaczęłaś myśleć o projektowaniu toreb?

Agnieszka Wesołowska: Marka Agnes Wess powstała w 2016 roku. Można więc śmiało powiedzieć, że jestem młodą projektantką (choć metryka, do takiego stwierdzenia raczej mnie nie upoważnia). Całkiem niedawno, odważyłam się pójść drogą, która „prześladowała” mnie od dawna. Zawsze coś projektowałam, rysowałam, układałam , dziergałam, konstruowałam. I pewnie nadal nie zdecydowałabym się na wywrócenie swojego życia do góry nogami, gdyby nie pewien pomysł, który pojawił się w mojej głowie i nie pozwalał o sobie zapomnieć. 

A gdyby tak mieć JEDNĄ torbę, która bez przepakowywania zawartości może się całkowicie ZMIENIAĆ? Torbę, która może dopasowywać się do Twojego stroju, okazji, nastroju ?
Tak właśnie narodziła się wizja Cameleobag. Potem już było tworzenie i… całkowite zanurzenie…

JS: Czym dla Ciebie jest Slow Fashion? 

AW: Cameleobag, nawet o tym nie wiedząc, wpisała się idealnie w trend Slow Fashion. Ponadczasowe, doskonałej jakości body, będzie Ci służyć kilka lat, a designerskie fronty i paski możesz dokupować w nieskończoność. W końcu nie chcemy do końca, rezygnować z zabawy, jaką jest moda…..

JS: Skąd czerpiesz inspirację?

AW: Chcę tworzyć rzeczy, które będą się przekształcać, zmieniać i dostosowywać do Ciebie. To właśnie jest największą siłą Cameleobag. Pracuję i projektuję z Anią. Ania to wizjonerka przez duże W, z niesamowitym wyczuciem stylu. Przy dotychczasowej pracy nad kolekcją City Style inspirowały nas różne style i trendy w modzie.

"Zawsze fascynowała mnie zmienność, przeobrażanie,
 przemiana, i to jest DNA marki."

JS: Gdzie chciałabyś być za 10 lat? 

AW: Za 10 lat, w wielu miastach na świecie, chciałabym spotykać kobiety (i nie tylko, bo Cameleobag z kolekcji City Style, mogą również nosić Panowie) z Cameleobag by Agnes Wess na ramieniu.

JS: Twój ulubiony polski i zagraniczny projektant? 

AW: Cenię Roberta Kupisza, za polot, luz i dużą wyobraźnię. Z zagranicznych projektantów podoba mi się to co robi: Chloe, Dsquared2, Ralph Lauren.

Szukasz toreb od polskich marek? Sprawdź, co dla Ciebie mamy:

Więcej inspiracji i porad? Zajrzyj do magazynu Jestem Slow.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności