INTENSI to połączenie trendów wraz z potrzebami współczesnych kobiet.

Jestem Slow: Kiedy powstało Intensi?

Sylwia Dąbrowska: INTENSI powstało ponad 5 lat temu. Wcześniej projektowałyśmy dla innych marek odzieżowych. Po pewnym czasie zapragnęłyśmy stworzyć coś swojego, ubrania, które same chciałybyśmy nosić. Projekt, który w 100% będzie odzwierciedlał nas, nasze potrzeby, gusta i filozofię… 

Tak właśnie zrodził się pomysł na markę, która miała skupiać się na potrzebach naszych klientek, która będzie ich słuchała i dawałam im produkt, który będzie spełniał ich oczekiwania. Choć wówczas nie myślałyśmy, że nie będzie to sposób na życie, to teraz nie wyobrażamy sobie robienia czegoś innego.

JS: Jaki jest Wasz flagowy produkt, z którego jesteście najbardziej dumne?

SD: Od samego początku chciałyśmy , żeby głównym elementem każdej kolekcji była sukienka. Właściwie to od niej zaczęła się nasz przygoda z własną marką. To od sukienki zaczynamy projektowanie każdej kolekcji i to wokół niej toczy się jej całe życie.

Od kilku już sezonów oferujemy także naszym klientkom swetry z naturalnych przędzy. I niezmiernie cieszy nas fakt, że pokochały je tak mocno jak my. Bardzo dbamy o to by nasze ubrania prócz strony estetycznej były wygodne, funkcjonalne, pięknie uszyte ale także ekologiczne. 

"Zawsze wybieramy naturalne tkaniny, przędze a dzianiny od polskich producentów. Dbamy także, by nasze ubrania były produkowane w małych pracowniach i u lokalnych przedsiębiorców, których same znamy i ufamy im".

JS: Jesteś ambasadorem targów Jestem Slow, skąd decyzja aby wziąć udział  w tym projekcie?

SD: Bardzo dziękujemy Grupie Slow za zaproszenie do projektu, jest nam bardzo miło i jesteśmy niezmiernie dumne, że jedna z nas została ambasadorką. To dla nas dużo znaczy, takie wyróżnienie i jednocześnie docenienie naszej dotychczasowej pracy. 

Nasze pierwsze targi zaczynałyśmy właśnie na targach Slow Fashion (obecnie Targi Jestem Slow). Slow to świadomość siebie, swoich potrzeb, stylu życia i mody, „mniej ale lepszej jakości” ( w każdym aspekcie naszego życia). Slow fashion to świadome podejście do mody czym chcemy zarażać coraz więcej osób.

JS: Plany na przyszłość?

SD: Cały czas chcemy się rozwijać, uczyć i udoskonalać nasze kolekcje. Chcemy, by nasze ubrania w coraz mniejszym stopniu przyczyniały się do zanieczyszczenia świata, zminimalizowania zużycia wody i energii oraz emisji CO2. Pragniemy pokazywać, jak w mądry sposób się ubierać. Nasze klientki to fajne, mądre i świadome kobiety. Więc życzyłybyśmy sobie takich coraz więcej. Przyszłość mody jest w naszych rękach, razem możemy więcej.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności