Ciekawostki i nowości od wystawców Jestem Slow #Lato w Elektrowni Powiśle

e98f668b-c2c3-4f2f-98f8-796ee26a82e9.jpg

Podczas letniej edycji Jestem Slow spotkacie swoje ulubione marki, całkiem świeżutkie nowe koncepty i wiele niespodzianek.
Nie idźcie utartym szlakiem, dajcie się zaskoczyć i delikatnie ponieść zakupowej przygodzie. Możecie też skorzystać z naszych podpowiedzi.

Letnie miesiące sprzyjają wieczornym relaksacjom na powietrzu, z ulubioną ręcznie wykonaną świecą ze zdrowego wosku to podwójna przyjemność.
Zajrzyjcie do Homeliness oraz do Ethere i wybierzcie swój ulubiony letni zapach. Świece sojowe tworzone z pasją pięknie nadają się również do masażu.
Czy wiecie jaka jest przewaga naturalnych wosków nad parafiną? Zapytajcie na stoiskach tych marek, oni wiedzą wszystko na temat zdrowych świec.

1113d711-eafe-4245-9df3-e479970b9093.jpg

Niezwykle "smaczna" cukierkowa biżuteria przywieziona znad polskiego morza to nasz kolejny letni faworyt. Fruit bijoux tworzy unikalne modele pierścionków, to biżuteria totalnie spersonalizowana. Kolorystyka i dostępność kamieni zdobiących pierścionki i kolczyki przyprawia o pozytywny zawrót głowy.

Kolorów szukajcie również na stoisku marki Sylvia Dara, piękne kolorowe swetry, płaszcze i sukienki, aż oczy same się do nich uśmiechają. Sylwia tworzy modę z najwyższej jakości surowców, kaszmiry, wełny, jedwabie, to modele na lata. Jaki kolor będzie Twoim przewodnikiem w tym sezonie?

Podczas letniej edycji Jestem Slow nie zabraknie również wspaniałej znanej już wielu z Was biżuterii od marki Polańska Jewellery i naszych ulubionych zapachów od Mo61 , która jest prekursorem idei tworzenia personalizowanych perfum i warsztatów perfumiarskich w Polsce.

ed29c234-ef78-427f-9ce6-bb46a1ef0124.jpg

Jeżeli szukacie sprawdzonych krojów i twórców działających w nurcie zero waste, to z pewnością zainteresuje Was Limitless i ich piękne klasyczne a jednak niepowtarzalne torby. Dominika daje drugie życie skórom ale również wspiera osoby po 50 roku życia dając im zatrudnienie. 

Piękne buty produkowane w Polsce od Marshall i wspaniale skrojone modele dla kobiet w każdym wieku od AnnDress i Marzena Kowalska jeszcze bardziej umilą Wasze odwiedziny podczas Jestem Slow Lato 21-22 maja w Elektrowni Powiśle. 

Debiutem podczas najbliższego eventu będzie u nas spotkanie z marką Oplotka, która robi między innymi wielofunkcyjne naszyjniki i bransoletki, tak ta sama bransoletka może być noszona na ręce i na stopie a z naszyjnika możecie zrobić opaskę na włosy. Karolina, właścicielka marki Oplotka korzysta z pięknych naturalnych półszlachetnych kamieni, łączy je w soczyste konstelacje i odkrywa ich magiczne właściwości. Naszym faworytem w tym sezonie jest naszyjnik Sunstone wibrujący kolorem, energią i radością. 

Do spotkania w letniej edycji Jestem Slow wraz z 120 polskimi twórcami, którzy postarają się wnieść jeszcze więcej radości i dobrej energii podczas weekendu 21-22 maja w Elektrowni Powiśle.

a3a1cac7-4fd7-4acd-8fc9-fb006ec22280.jpg

Więcej inspiracji i porad? Zajrzyj do magazynu Jestem Slow.