Biżuteria Polanska & Co, stworzonej dla kobiet lubiących bawić się modą i poszukujących wyjątkowych dodatków.

Jestem Slow: Magda, skąd wziął się Twój pomysł na markę?

Magda Polańska: Jako młoda dziewczynka uwielbiałam podglądać kolekcję biżuterii mojej babci i mamy.
Fascynowały mnie stare broszki i pierścionki babci czy niezliczona ilość bransoletek i
wyszukanych naszyjników mamy. Moja przygoda z biżuterią zaczęła się jednak dużo później, kiedy pracowałam dla szwajcarskiej marki zegarków i biżuterii. Dzięki temu poznałam wielkie, światowe marki biżuteryjne, których niesamowite kreacje podziwiałam na największych targach tej branży. 

Moja marka Polanska & Co. powstała prawie 8 lat temu z chęci stworzenia biżuterii dla siebie i kobiet takich jak ja, które są odważne, lubią bawić się modą i poszukują wyjątkowych dodatków do podkreślenia własnego stylu.

"Biżuteria charakteryzuje się zarówno minimalizmem czy elegancją ale również wiele w niej symboliki, która jest dla mnie bardzo istotna. W projektach wykorzystuję specjalnie wyselekcjonowane kamienie półszlachetne, których moc pełni rolę talizmanu". 

Dla bardziej odważnych kobiet lubiących tzw. styl na bogato stworzyłam kolekcję The Richness – biżuterię z replikami starych monet, które symbolizują bogactwo zarówno to które mamy we wewnątrz jak i to które chcemy osiągnąć – duchowe lub materialne. PearLOVE Special Edition odzwierciedla miłość do pereł, których elegancja zawsze mnie urzekała. Natomiast kolekcja My Zodiac to wspólny projekt z Astroguide by Tati w którym połączyłyśmy magię biżuterii z wiedzą astrologiczną tworząc naszyjniki amulety ze znakami zodiaku.

Inspirację do tworzenia nowych kolekcji czerpię z podróży, obserwacji ludzi i trendów,
zdając się na wyczucie i swoją kobiecą intuicję. Wykonywana jest ręcznie przez polskich jubilerów z wyjątkową dbałością o szczegóły i jakość użytych materiałów. Projektuję i wykonuję również biżuterię pod specjalne projekty dla klientów. Tworzenie biżuterii to moja praca i pasja, która daje mi dużo radości z otaczania się wyjątkowymi, mądrymi i inspirującymi kobietami, które często stają się dla mnie więcej niż tylko klientkami. 

JS: Twój flagowy produkt, z czego jesteś najbardziej dumna?

MP: Najbardziej dumna jestem z kolekcji, która jest ze mną prawie od samego początku. Kolekcja Karma to naszyjniki i bransoletki z kamieniami półszlachetnymi i obręczą symbolizującą dobrą karmę. 
Jest to ulubiona kolekcja moich klientek, które noszą ją przez wiele lat i kupują na prezenty. 
Bo wierzę że dobra karma wraca!

JS: Jesteś ambasadorem targów Jestem Slow, dlaczego zdecydowałaś się na taką współpracę?

MP: Z Jestem Slow związana jestem od samego początku, biorąc udział w projekcie wspólnie z innymi polskimi markami. Kiedy zaproponowano mi bycie ambasadorem poczułam się wyróżniona i doceniona. Cieszę się że jestem częścią tej wielkiej rodziny bo przez te lat poznałam na Slow fantastyczne osoby, nabrałam nowych doświadczeń i dojrzałam jako marka. Wiosenna edycja to idealny moment żeby pokazać, że Jestem Kobietą Slow! 

JS: Twoje plany na przyszłość?

MP: Jest ich wiele, bo jak się mówi tylko sky is the limit :)

Szukasz biżuterii tej marki? Sprawdź, co dla Ciebie mamy:

Więcej inspiracji i porad? Zajrzyj do magazynu Jestem Slow.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności