Ciekawostki i nowości od wystawców Jestem Slow #Lato w Elektrowni Powiśle

Podczas letniej edycji Jestem Slow spotkacie swoje ulubione marki, całkiem świeżutkie nowe koncepty i wiele niespodzianek.
Nie idźcie utartym szlakiem, dajcie się zaskoczyć i delikatnie ponieść zakupowej przygodzie. Możecie też skorzystać z naszych podpowiedzi.

Letnie miesiące sprzyjają wieczornym relaksacjom na powietrzu, z ulubioną ręcznie wykonaną świecą ze zdrowego wosku to podwójna przyjemność.
Zajrzyjcie do Homeliness oraz do Ethere i wybierzcie swój ulubiony letni zapach. Świece sojowe tworzone z pasją pięknie nadają się również do masażu.
Czy wiecie jaka jest przewaga naturalnych wosków nad parafiną? Zapytajcie na stoiskach tych marek, oni wiedzą wszystko na temat zdrowych świec.

Niezwykle "smaczna" cukierkowa biżuteria przywieziona znad polskiego morza to nasz kolejny letni faworyt. Fruit bijoux tworzy unikalne modele pierścionków, to biżuteria totalnie spersonalizowana. Kolorystyka i dostępność kamieni zdobiących pierścionki i kolczyki przyprawia o pozytywny zawrót głowy.

Kolorów szukajcie również na stoisku marki Sylvia Dara, piękne kolorowe swetry, płaszcze i sukienki, aż oczy same się do nich uśmiechają. Sylwia tworzy modę z najwyższej jakości surowców, kaszmiry, wełny, jedwabie, to modele na lata. Jaki kolor będzie Twoim przewodnikiem w tym sezonie?

Podczas letniej edycji Jestem Slow nie zabraknie również wspaniałej znanej już wielu z Was biżuterii od marki Polańska Jewellery i naszych ulubionych zapachów od Mo61 , która jest prekursorem idei tworzenia personalizowanych perfum i warsztatów perfumiarskich w Polsce.

Jeżeli szukacie sprawdzonych krojów i twórców działających w nurcie zero waste, to z pewnością zainteresuje Was Limitless i ich piękne klasyczne a jednak niepowtarzalne torby. Dominika daje drugie życie skórom ale również wspiera osoby po 50 roku życia dając im zatrudnienie. 

Piękne buty produkowane w Polsce od Marshall i wspaniale skrojone modele dla kobiet w każdym wieku od AnnDress i Marzena Kowalska jeszcze bardziej umilą Wasze odwiedziny podczas Jestem Slow Lato 21-22 maja w Elektrowni Powiśle. 

Debiutem podczas najbliższego eventu będzie u nas spotkanie z marką Oplotka, która robi między innymi wielofunkcyjne naszyjniki i bransoletki, tak ta sama bransoletka może być noszona na ręce i na stopie a z naszyjnika możecie zrobić opaskę na włosy. Karolina, właścicielka marki Oplotka korzysta z pięknych naturalnych półszlachetnych kamieni, łączy je w soczyste konstelacje i odkrywa ich magiczne właściwości. Naszym faworytem w tym sezonie jest naszyjnik Sunstone wibrujący kolorem, energią i radością. 

Do spotkania w letniej edycji Jestem Slow wraz z 120 polskimi twórcami, którzy postarają się wnieść jeszcze więcej radości i dobrej energii podczas weekendu 21-22 maja w Elektrowni Powiśle.

Więcej inspiracji i porad? Zajrzyj do magazynu Jestem Slow.