4f00342a-c94d-4eb3-b9d6-12ccdb96d4e2

Poznaj historie ludzi, zainspiruj się, dokonuj lepszych wyborów.
Zobacz, świat Slow.

e98f668b-c2c3-4f2f-98f8-796ee26a82e9.jpg

Ciekawostki i nowości od wystawców Jestem Slow #Lato w Elektrowni Powiśle

Podczas letniej edycji Jestem Slow spotkacie swoje ulubione marki, całkiem świeżutkie nowe koncepty i wiele niespodzianek. Nie idźcie utartym szlakiem, dajcie się zaskoczyć i delikatnie ponieść zakupowej przygodzie. Możecie też skorzystać z naszych podpowiedzi.

mudita-studio (2 of 47).JPG

Kto kradnie nasz czas?

W Slow ostatnio dużo rozmawiamy o dobrym śnie. Temat jest jeszcze bardziej aktualny, kiedy przechodzimy przez okres przesilenia wiosennego. Jeżeli nie zregenerowaliśmy naszych akumulatorów w trakcie zimowego snu, to mamy większe wyzwanie z wejściem w efektywne działania wraz z budzącą się przyrodą i życiem.

#KupujLepszePrezenty - prezentownik dla Taty - Jestem Slow.jpg

Prezentownik na Dzień Ojca

Pewnie zgodzicie się z nami, że kubek z napisem „Najdroższy Tatuś”, to mało oryginalny prezent z okazji Święta Taty? Jest jeszcze trochę czasu, aby w tym roku pomyśleć o czymś bardziej zaskakującym. Co zrobić, gdy Wasz ukochany Tata twierdzi, że ma już wszystko? Postawcie na ponadczasową klasykę. Niech będzie to prezent, który będzie wyrazem wdzięczności i szacunku wobec ciężkiej pracy i poświęcenia. Zajrzyjcie koniecznie do naszego przeglądu produktów od polskich marek.

Dzień Mamy.png

Prezentownik na Dzień Mamy

Już za chwilę będziemy świętować́ ten wyjątkowy dzień w ciągu roku, dziękując naszym Mamom za to, że są̨. Nic nie przebije podarunku w postaci wspólnie spędzonego czasu, jednak dodatek miłego upominku na pewno ucieszy każdą̨ Mamę̨! Dziś mamy dla Was Prezentownik z propozycjami prosto od polskich marek. Podaruj swojej Mamie wyjątkowy prezent, którym będzie się cieszyć przez lata!

Wiosna1..png

Świat oszalał na punkcie skóry!

Dzisiaj wracam do Was z tematem “skórzanym”, który dzieli ludzi, prowadzi do burzliwych dyskusji i wywraca do góry nogami strategie dużych marek modowych.

3.png

Zero waste w wydaniu Better Sweet – czy czeka nas przyszłość bez plastiku?

Jak wiecie, pod hasztagiem #KupujLepszeProdukty od dłuższego czasu przygotowujemy dla Was polecenia firm i marek, na które warto zwrócić uwagę. Tym razem i my podłączamy się pod hasztag, aby pokazać Wam słodycze, które mówią nie plastikowi - #betternoplastic.

Wiosna1.-2.png

Z jakich materiałów kupować ubrania? Dobre jakościowo, bezpieczne dla Ciebie i planety tkaniny.

Wiosna nieśmiało puka do naszych okien, pierwszy powiew ciepła jest już wyczuwalny. To prawdziwa zachęta do zmiany garderoby, zdjęcia ciepłych, grubych okryć i zabudowanych butów na rzecz lżejszych, zwiewnych i “nowych” ubrań.

Wiosna1..png

10 modnych rzeczy z nowych kolekcji i tych Vintage, które zabierzesz na wiosenny spacer!

Nareszcie jest! Słońce, szumiące i kipiące zielenią drzewa, żołcąca się forsycja, delikatny wiaterek… Pora na wiosenny spacer! Sprawdź, jak wyglądać na nim modnie i czuć się naprawdę wygodnie.