Poznaj historie ludzi, zainspiruj się, dokonuj lepszych wyborów.
Zobacz, świat Slow.

Nadzieja na szczęście.

Dlaczego została nauczycielką-wolontariuszką kursu Sztuka Oddechu, zwanego też Kursem Szczęścia? Z czystej wdzięczności. Ten kurs i praktyki oddechowe, które na nim poznała uratowały jej życie. Dosłownie. Jako osoba po kryzysie psychicznym chce pomagać innym w tym położeniu, bo wie, co przechodzą i jak im ciężko, często bez zrozumienia otoczenia i najbliższych – historia Marty Sawickiej – Danielak (Marta Masada) pisarki, dziennikarki oraz certyfikowanej nauczycielki jogi, technik oddechowych i medytacji, ekspertki kampanii #Odetchnij.

H&M zamknie 250 sklepów w Europie i USA, sieć Inditex aż 1200

Globalne marki fast fashion zaczynają zamykać swoje sklepy stacjonarne. Oficjalnym powodem jest pandemia koronawirusa.

Tak powstaje nowa definicja #FastFashion. Nowy t-shirt kupisz w Sinsay już za 9,99 zł.

Niedawno hitem były koszulki za 29,99. Później pojawiły się w cenie 19,99. Teraz ich cena to niecałe 10 złotych. Nie jest to oferta promocyjna, wyprzedaż, czy "posezonowe" czyszczenie magazynów. Ta koszulka jest do kupienia w regularnej cenie.A wynosi ona dokładnie 9,99 zł. 

Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

Pierwsza połowa roku 2020 wywróciła do góry nogami nasze poczucie bezpieczeństwa, relacje i zaufanie. Doszło do absurdalnych sytuacji ograniczenia wolności i zamrożenia uczuć. To paradoksalnie uwypukliło potrzebę bliskości, spokoju, jedności oraz powrotu do powolnego życia opartego na podstawowych wartościach i równowadze.

Slow Fashion Made In Poland - 7 marek, którym nie jest wszystko jedno.

Odpowiedzialne, ekologiczne, etyczne i w duchu slow. Coraz więcej polskich projektantów deklaruje, że nie jest im „wszystko jedno” z czego, gdzie i czyimi rękami tworzą. Na jesiennej edycji targów Jestem Slow spotkacie ponad 20 nowych marek tzw. „debiutantów”, które torują drogę ku lepszej przyszłości mody i rzemiosła.

Biżuteria ręcznie robiona - byś czuła się wyjątkowo i lśniła niezwykłym blaskiem.

Jesienna edycja targów Jestem Slow już w najbliższy weekend w Centrum Praskim Koneser. Pora na piątego ambasadora tej edycji. Dziś pięć pytań zadamy Julii Harmacińskiej – właścicielce marki biżuteryjnej HARMONY BIJOU.

Slow to wybór między konsumpcjonizmem, a kupowaniem mniej a dobrej jakości.

Umiejętność bycia “slow” to luksus. Niewiele osób może pozwolić sobie na powolne, uważne życie, którego nie wolno mylić z flegmatyzmem. Rozmowa z Dobrochną Rawicką, właścicielką marki Roskosh oraz ambasadorką jesiennej edycji targów Jestem Slow.

Marka szyta na miarę pewnego siebie mężczyzny. Dla współczesnego, spełniającego się faceta. Projekty Hamskiego podkreślają Twój indywidualny styl i charakter.

Nie ważne czy nosisz brodę, trampki czy garnitur. Nie ważne czy jesteś singlem i gdzie pracujesz. Nie ważne czy masz 20 czy 50 lat. Hamsky to marka dla współczesnych mężczyzn. Dziś rozmawiamy z Piotrem Kaczmarkiem – ambasadorem jesiennej edycji targów Jestem Slow oraz właścicielem Hamsky

Ponadczasowa biżuteria, która będzie z Tobą na lata. Poznaj Edytę Byrską - ambasadorkę jesiennej edycji targów Jestem Slow.

Biżuteria tworzona w sposób tradycyjny ma tę zaletę, że jest robiona ręcznie, przez człowieka dla człowieka, a nie bezduszną maszynę.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności