Poznaj historie ludzi, zainspiruj się, dokonuj lepszych wyborów.
Zobacz, świat Slow.

Prezentownik na Dzień Ojca

Pewnie zgodzicie się z nami, że kubek z napisem „Najdroższy Tatuś”, to mało oryginalny prezent z okazji Święta Taty? Jest jeszcze trochę czasu, aby w tym roku pomyśleć o czymś bardziej zaskakującym. Co zrobić, gdy Wasz ukochany Tata twierdzi, że ma już wszystko? Postawcie na ponadczasową klasykę. Niech będzie to prezent, który będzie wyrazem wdzięczności i szacunku wobec ciężkiej pracy i poświęcenia. Zajrzyjcie koniecznie do naszego przeglądu produktów od polskich marek.

Prezentownik na Dzień Mamy

Już za chwilę będziemy świętować́ ten wyjątkowy dzień w ciągu roku, dziękując naszym Mamom za to, że są̨. Nic nie przebije podarunku w postaci wspólnie spędzonego czasu, jednak dodatek miłego upominku na pewno ucieszy każdą̨ Mamę̨! Dziś mamy dla Was Prezentownik z propozycjami prosto od polskich marek. Podaruj swojej Mamie wyjątkowy prezent, którym będzie się cieszyć przez lata!

Świat oszalał na punkcie skóry!

Dzisiaj wracam do Was z tematem “skórzanym”, który dzieli ludzi, prowadzi do burzliwych dyskusji i wywraca do góry nogami strategie dużych marek modowych.

Zero waste w wydaniu Better Sweet – czy czeka nas przyszłość bez plastiku?

Jak wiecie, pod hasztagiem #KupujLepszeProdukty od dłuższego czasu przygotowujemy dla Was polecenia firm i marek, na które warto zwrócić uwagę. Tym razem i my podłączamy się pod hasztag, aby pokazać Wam słodycze, które mówią nie plastikowi - #betternoplastic.

Z jakich materiałów kupować ubrania? Dobre jakościowo, bezpieczne dla Ciebie i planety tkaniny.

Wiosna nieśmiało puka do naszych okien, pierwszy powiew ciepła jest już wyczuwalny. To prawdziwa zachęta do zmiany garderoby, zdjęcia ciepłych, grubych okryć i zabudowanych butów na rzecz lżejszych, zwiewnych i “nowych” ubrań.

10 modnych rzeczy z nowych kolekcji i tych Vintage, które zabierzesz na wiosenny spacer!

Nareszcie jest! Słońce, szumiące i kipiące zielenią drzewa, żołcąca się forsycja, delikatny wiaterek… Pora na wiosenny spacer! Sprawdź, jak wyglądać na nim modnie i czuć się naprawdę wygodnie.

Wyjątkowe prezenty na Dzień Kobiet.

Drodzy Panowie, 8 marca to data, której wszyscy powinniśmy szczególnie pilnować w swoich kalendarzach. Tego dnia na całym świecie obchodzimy Dzień Kobiet. To nie tylko święto, w którym powinniśmy docenić wszystkie Panie oraz wyrazić im szacunek. Obok symbolicznego „Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet” to także okazja, aby obdarować ważne dla nas kobiety, choć małym prezentem.

Promocje w sieciówkach. Czy naprawdę potrzebujesz śmieciowych ubrań?

Styczeń i luty to zawsze okres największych wyprzedaży w sklepach z odzieżą. Obniżki cen w obecnym sezonie zimowym zaczęły się jednak już znacznie wcześniej, a ceny ubrań dosłownie powalają z nóg. Jaki jest efekt promocji? Zobaczcie sami.