Poznaj historie ludzi, zainspiruj się, dokonuj lepszych wyborów.
Zobacz, świat Slow.

Nowy sport narodowy Polaków. Morsowanie – zrób to dobrze!

Coraz więcej osób decyduje się na morsowanie. I nic w tym dziwnego! Panujące obostrzenia mocno ograniczyły możliwości spędzania wolnego czasu, siłownie i kluby fitness zamknięte, a do tego zewsząd, na przekór, słyszymy, jak ważne jest dbanie o odporność.

Historia granatowej sukienki - rozmowa z Magdaleną Kędzior

Lovemade to marka, która powstała z myślą o klientkach świadomie budujących swoją garderobę, posiadających swój styl oraz dla tych kobiet, które mają ambicję przekazać te wartości swoim córeczkom.

7 najfajniejszych prezentów dla Twojego mężczyzny. Nasz wybór.

Prezenty dla chłopaków nie muszą być sztampowe i nudne. Podpowiadamy jak możesz zrobić niespodziankę dla Niego w stylu Slow!

TOP 10 prezentów dla Niej od autorskich marek! Część druga.

Wyjątkowy przewodnik po prezentach świątecznych dla Niej, które znajdziecie na jestemslow.pl część druga! Zobacz najciekawsze pomysły prosto od marek autorskich.

Brak pomysłu na prezent? TOP 10 prezentów dla Niej od marek autorskich!

Święta tuż, tuż! Dziś prezentownik świąteczny dla niej. Wyjątkowy przewodnik po prezentach świątecznych, które znajdziecie na JestemSlow.pl. Zobacz najciekawsze pomysły prosto od polskich marek autorskich.

Duńskie hygge - nie tylko na zimę.

Hygge to duńska sztuka bycia szczęśliwym, a słowo hygge w wolnym tłumaczeniu to luz, spokój lub przytulność. Hygge nie polega jednak na oczekiwaniu, ale na aktywnym kreowaniu zadowolenia. Jak? Przy pomocy najróżniejszych drobnostek, które uprzyjemniają zwykłe, codzienne czynności!

Tonący promocji się trzyma.

Co rok świąteczne szaleństwo ogarnia nas wcześniej, standardem stała się pełna świąteczna gotowość w pierwszych dniach grudnia, na ulicach a przede wszystkim w Galeriach Handlowych. Czy dzisiaj ktoś czeka na wyprzedaże, czy wyczekuje końca sezonu z taką ekscytacją? Felieton Izy Miłosz - Damaziak.

Wkręceni w Fast Fashion.

Świat mody nieubłaganie zmienia swoje oblicze, dla jednych to katastrofa, inni zaczynaja dostrzegać jak sporą część ich życia zawłaszcza. Fast Fashion, które króluje od dobrych kilkudziesięciu lat zrobiło niezła rewolucje w naszych głowach oraz szafach. Czy aby pozytywną? A co ze środowiskiem? Co zrobić, kiedy basicowy t-shirt kosztuje 9,90 zł a w szafie mamy ponad 700 sztuk ubrań jak pisze jedna z uczestniczek modowej grupy wyprzedażowej na FB?

Twoja maseczka ochronna nie musi być nudna!

W związku z pandemią koronawirusa maseczki stały się częścią naszej codziennej garderoby. 129 miliardów - tyle maseczek jednorazowych zużywamy każdego miesiąca na całym świecie. Wiele z nich zamiast do kosza na śmieci trafia do środowiska. Sprawdź już teraz propozycje maseczek wielokrotnego użytku od polskich projektantów.

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności