Jak kupować na JestemSlow.pl?

Bezpieczeństwo zakupów.

Bezpieczeństwo Twoich zakupów jest dla nas najważniejsze i traktujemy je bezwzględnie priortetowo.
Od 2014 roku organizujemy największe targi produktów autorskich, które odbywają się pod nazwą Jestem Slow (wcześniej Slow Fashion oraz Slow Weekend). Przez ten czas zdobyliśmy ogromne zaufanie i praktykę w tworzeniu bardzo dobrych relacji biznesowych między twórcami, a klientami.

Na targach Jestem Slow każdorazowo prezentuje się od 200 do 400 marek, a ilość odwiedzin przekracza 20 tysięcy osób podczas każdej edycji. Przez wiele lat udało nam się zgromadzić bardzo liczne grono współpracujących z nami partnerów i klientów. Dlatego właśnie nasze doświadczenie jest dla Ciebie gwarancją bezpiecznych zakupów na platformie JestemSlow.pl
 

Płatności za zakupy.

Jesteśmy partnerem jednego z największych operatorów płatności w Polsce, serwisu Przelewy24. Dzięki temu Twoje płatności są w pełni chronione i bezpieczne. Za zakupy możesz zapłacić przelewem online ze swojego banku, lub systemem Blik.

Płatność za Twoje zakupy chroniona jest także przez JestemSlow.pl. Twoje pieniądze najpierw trafiają na dedykowane konto utworzone i utrzymane w serwisie Przelewy24. Zanim zostaną wysłane do marki, u której zostały zrobione zakupy, czekamy aż dostarczy ona Tobie Twoje produkty. Jeśli wszystko jest w porządku, dopiero wtedy sprzedawca otrzymuje pieniądze.
 

Marki sprzedające na JestemSlow.pl

Od 2014 roku, czyli od momentu kiedy zaczęliśmy organizować targi, bardzo intensywnie pracujemy nad relacjami z markami. Starannie dobieramy tych twórców i projektantów, którym sami możemy zaufać. Staramy się jak najdokładniej weryfikować ich procesy twórcze, szczególnie te związane z produkcją.

Robimy to ponieważ zależy nam, aby produkt który do Ciebie trafi posiadał faktor Slow. Był autorski, zrobiony na lokalnym rynku, z poszanowaniem pracy ludzi, którzy go stworzyli.

Z niektórymi markami znamy się od wielu lat i są one dostępne zarówno na targach Jestem Slow, jak i na platformie JestemSlow.pl. Niektóre to także debiuty, które mają bardzo obiecujące produkty. Jednak każdy sprzedawca i każdy produkt jest przez nas sprawdzony przed rozpoczęciem współpracy.
 

Jak wygląda proces zakupowy na JestemSlow.pl?

Na JestemSlow.pl znajdziesz tysiące autorskich produktów wielu marek. Zakupy dokonujesz na naszej platformie w jednym, wygodnym miejscu. 

Realizacją Twojego zamówienia zajmuje się już bezpośrednio marka. Do niej od razu trafia informacja o zakupach i ona wysyła do Ciebie zakupione produkty. JestemSlow.pl nie pośredniczy w wysyłce.

Proces zakupowy jest przez nas koordynowany i monitorowany. Dlatego na każdym etapie zakupów, transakcji i dostawy możesz liczyć na naszą pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów, jeśli się pojawią.
 

Dostawa.

Dostawą Twoich produktów zajmuje się bezpośrednio marka, u której dokonano zakupy. Taki system maksymalnie skraca czas oczekiwania na paczkę. 

Koszty dostawy i jej terminy zawsze znajdziesz przy każdym produkcie, pod jego opisem. Zazwyczaj czas oczekiwania na produkt trwa kilka dni. Jednak gdy jest on przygotowywany dla Ciebie indywidualnie, czas ten może się naturalnie wydłużyć. Taką informację otrzymasz podczas dokonywania zakupów.

Każda z naszych marek zazwyczaj daje możliwość wyboru firmy logistycznej, możesz więc optymalizować terminy i koszty dostawy. Jeśli zakupy zostały zrobione u paru różnych marek, za każdą przesyłkę płacisz oddzielnie. Otrzymasz wówczas przesyłki z różnych miejsc, także bez niepotrzebnego oczekiwania na przygotowanie zbiorowego transportu. 

Paczki są monitorowane, a ich śledzenie jest możliwe w powiadomieniach, które do Ciebie wyślemy.
 

Zwroty i wymiany, reklamacje.

Stroną transakcji zakupowej jest marka, u której dokonujesz zakupów. Masz możliwość dokonania zwrotu, wymiany, czy reklamowania zakupionego produktu. Szczegółowy proces opisany jest Regulaminie oraz w zakładce Zwroty i Wymiany. Możesz jednak liczyć na pomoc ze strony JestemSlow.pl w dowolnym momencie robienia zakupów oraz obsługę pozakupową. 
 

Rabat na zakupy.

Pamiętaj, że możesz od nas dostać rabat na zakupy!
Zapisz się do naszego newslettera (formularz poniżej), a w prezencie płacisz mniej.
Proste? Pewnie!

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o markach i najnowszych trendach w modzie Slow.

Polityka prywatności