ŁAP DOSTAWĘ 
ZA 0 ZŁOTYCH!

Co powiesz na dostawę za darmo? 
Kupujesz i nie płacisz za dostawę Twoich slow produktów paczkomatem! 
Zrób zakupy za minimum 149 złotych u wybranej marki, a za przesyłkę zapłacimy my.

Promocja "Dostawa za 0 zł" może nie dotyczyć niektórych marek. W każdym przypadku informacja na temat metod dostawy i kosztu dostawy znajduje się na stronie produktu danej marki. 

 Jak długo trwa dostawa zamówienia?

Twoje produkty dostarcza bezpośrednio marka, u której zostało dokonane zamówienie. W zależności od dostępności produktów i od tego, czy były one dla Ciebie tworzone na życzenie (opcja Specially Made) termin dostawy wynosi od 1 dnia roboczego do 14 dni roboczych. W niektórych przypadkach czas tem może być wydłużony. Przy każdym produkcie znajduje się dokładna informacja na temat czasu dostawy.

Ile kosztuje dostawa zamówienia?
Jeśli zakup dotyczy produktu fizycznego (nie biletu na wydarzenie), koszt dostawy uzależnione są od sposobu dostawy, na który się zdecydujesz (kurier, paczkomaty, list pocztowy) i wynosi zazwyczaj od 10 złotych do 30 złotych. Każda marka posiada indywidualny cennik dostaw, o czym dowiesz się z informacji zamieszczonych pod każdym produktem.

Jeśli dokonujesz zakupu biletu na wydarzenie, dostawa jest bezpłatna. Wówczas otrzymasz od nas wiadomość mailową z biletem w załączniku.

Czy mogę monitorować przesyłkę?
Tak, otrzymasz od nas link, dzięki któremu możesz śledzić swoją dostawę.

PROPOZYCJE NA DZIŚ