Autorskie produkty możesz także kupić stacjonarnie. Zapraszamy do naszych butików!

Poza targami Jestem Slow i platformą internetową JestemSlow.pl swoje ulubione marki możesz kupić także w tradycyjny sposób. Zapraszamy Cię do Elektrowni Powiśle w Warszawie, w której znajdziesz dwa  butiki działające pod szyldem Slow.  

Pierwszy sklep to Jestem Slow Concept Store. To ponad 200 metrów kwadratowych mody, biżuterii i akcesoriów. W jednym miejscu możesz kupić produkty blisko 50 wybranych przez nas polskich marek autorskich. Jesteśmy na II piętrze przy wyjściu ze schodów ruchomych. 

Drugim, nowootwartym sklepem jest Jestem Vintage Concept Store. Mieści się na poziomie -1. Tutaj znajdziesz wyselekcjonowaną przez nas odzież i produkty z drugiej ręki. Zapraszamy!

W obydwu butikach możesz także bezpłatnie odebrać zakupy zrobione na naszej platformie online u naszych marek: Slow Store i Vintage Store.

Jesteś naszym klientem i masz pytania odnośnie asortymentu w butiku? A może prowadzisz markę i chcesz zacząć sprzedawać u nas swoje rzeczy? Zapraszamy do kontaktu.

Tel: 787 793 817
Email: powisle@jestemslow.pl

Otrzymaj 20 PLN zniżki
na Twoje kolejne zamówienie

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności