Autorskie produkty możesz także kupić stacjonarnie. Zapraszamy do naszych butików!

Poza targami Jestem Slow i platformą internetową JestemSlow.pl swoje ulubione marki możesz kupić także w tradycyjny sposób. Zapraszamy Cię do Elektrowni Powiśle w Warszawie, w której znajdziesz dwa  butiki działające pod szyldem Slow.  

Pierwszy sklep to Jestem Slow Concept Store. W tym miejscu możesz kupić produkty ponad 30 wybranych przez nas polskich marek autorskich. Butik znajduje się I poziomie Elektrowni,

Drugim  sklepem jest Jestem Vintage Concept Store. Mieści się na poziomie -1. Tutaj znajdziesz wyselekcjonowaną przez nas odzież i produkty z drugiej ręki. Zapraszamy!

W obydwu butikach możesz także bezpłatnie odebrać zakupy zrobione na naszej platformie online u naszych marek: Slow Store i Vintage Store.

Jesteś naszym klientem i masz pytania odnośnie asortymentu w butiku? A może prowadzisz markę i chcesz zacząć sprzedawać u nas swoje rzeczy? Zapraszamy do kontaktu.

Tel: 787 793 817
Email: powisle@jestemslow.pl

Otrzymaj 20 zł
zniżki na zakupy!

Zapisz się do newslettera Jestem Slow. Nie przegap informacji o najnowszych trendach Slow, markach i naszych wydarzeniach.

Polityka prywatności